ברוכים הבאים לאתר O-FUN

הבית שלכם לאופניים, אביזרים, השכרות אופניים ותיקוני אופניים!


O-FUN הוקמה ב 2002 לא רק לאנשים שאוהבים ונושמים אופניים, אלא גם לאלו שצריכים אופניים. אלו בנינו שמשתמשים באופניים על בסיס יום יומי על מנת להגיע לעבודה, ללימודים, לים, או לגן של הילדים. אנחנו ממוקמים בלב תל אביב ואוהבים כל רגע בעיר הזאת, תל אביב היא במיטבה כשרוכבים על אופניים!

באו-פאן תמצאו סוגים רבים של אופנים: אופני עיר, אופני שטח, אופני כביש ואופניים חשמליים. כמו כן בחנות חלקי חילוף, אביזרים מגוונים, מנעולי איכות, מגוון רחב של סלים, קסדות ותאורה בטיחותית לאופניכם. ה"שוס" באו-פאן היא סדנת התיקונים אשר בה אנו מטפלים, מתקנים ומשדרגים את כל סוגי האופניים מבלי להתפשר על מקצועיות ויסודיות. כמו כן שירות Trade in וכן שירות השכרת אופניים (עיר, שטח, ילדים). בסדנה תקבלו מאתנו את השירות הטוב ביותר, עם חיוך, ובמחירים שפויים!

ב 2012 פתחנו את החנות השניה שלנו, אשר ממוקמת ברחוב אלנבי 32 (פינת בן יהודה 1) והינה חנות אשר מתמקדת ומתמקצעת באופניים חשמליים ועירוניים. בסניף אלנבי תמצאו אופני עיר לגברים ונשים וכן אופניים חשמליים. בנוסף, סניף אלנבי הינו חנות הדגל הישראלית של מותג האופניים האמריקאי – Electra – יצרנית אופני איכות ומובילה עולמית בייצור אופני עיר מעוצבים עם דגש על איכות ונוחות רכיבה מקסימליים.

כחנות אשר מתמחה ומציעה מגוון איכותי של אופני עיר, או-פאן מציעה גם אופניים חשמליים וכן ערכות הסבה של אופניים רגילים לאופניים חשמליים, תוך התקנה ברמה הגבוהה ביותר בסדנה חשמלית שהיא חלק בלתי נפרד מהחנות. מקצועיות, מהימנות, הגינות ושירותיות יוצאת דופן הן אבני הייסוד עליהן מבוססת החנות שלנו. כעסק עם תודעת שירות גבוהה, מובן לנו שההצלחה שלנו תלויה בשביעות הרצון שלכם. יעד זה עומד לנגד עיננו בכל מסירת מידע, מכירה או תיקון של אופניכם. נסו אותנו והיווכחו!

electra
townie
kemda
kryptonite
razor
shimono
tectro
cycoo
jager
jango
khs-bicycles-logo200x50
logo_homepngac8e3636-c2ff-455a-a5c3-168736232814