מחירי אופניים חשמליים

אילו אופניים חשמליים נחשבים לזולים ומה נחשב למחיר יקר? על מה בעצם אנחנו משלמים ומה הקריטריונים שקובעים את המחיר של האופניים החשמליים?

אופניים חשמלייםאופניים חשמליים הם פתרון יעיל ביותר למי שצריך לעבור מרחקים בינוניים במהירות מקסימלית, במינימום מאמץ ובעלות מינימלית. בשל התקציב, תנאי השטח והמחיה השונים של כל אחד מאיתנו, כדאי לבחון את היצרנים והדגמים השונים כדי לבחור באופניים החשמליים המתאימים לכם.

עבור רוכבים רבים, בעיקר אלה הגרים בבתי קומות נטולי מעלית ונטולי אפשרות לאחסן אופניים בתחתית הבניין, חשוב מאוד שהאופניים החשמליים יהיו מתקפלים ונוחים לנשיאה. בשוק האופניים החשמליים המתקפלים ניתן למצוא טווח מחירים ופונקציות של דגמים, ויש לבחון אותם כדי לקנות אופניים שישמשו אתכם ביעילות לטווח ארוך מבלי להוציא סכום גדול יותר משאתם זקוקים באמת להוציא.

מה קובע את המחיר?

המשתנים המשפיעים על בחירת האופניים הם עוצמת הסוללה ואורך חייה, תנאי השטח שבהם מתנהלת הרכיבה (שטח מישורי או הררי), יעילות קיפול האופניים ומשקלם, מידת האינטנסיביות של השימוש באופניים ונוחות הרכיבה.

עוצמת הסוללה קובעת את המרחק שיוכלו האופניים לנסוע. יש סוללות של 24V ושל 36V, כשלסוללה של 36V מאריכה את המרחק שניתן לנסוע עם האופניים בעד 15 ק"מ בממוצע, וכן משפרת את יכולת האופניים לעמוד בעליות בדרך. על הרוכב לעשות את שיקוליו לפי תנאי השטח, המרחקים שעליו לנסוע ותדירות הנסיעה.

סוללות שנחשבות לאיכותיות וכדאיות לרכוש הן מתוצרת Head Way, Philion ופנסוניק. מחירי הסוללות בשוק הם בין 1,600 ל-2,000 שקלים בממוצע.

קלות האופניים משפיעה על מידת הניידות שלהם, מה שעוזר לשאת אותם במדרגות או בסיטואציות אחרות בהן יש לשאתם. לכן, ככל שהאופניים קלים יותר, מחירם עולה. ככל שהגלגלים קטנים יותר, כך האופניים קלים יותר ונוחים לקיפול ולכן עולה גם מחירם, אך גלגלים בגודל 'רגיל' בולמים זעזועים בצורה טובה יותר. על רוכב האופניים להחליט לפי שיקוליו – מה חשוב לו יותר, נוחות קיפול ונשיאה או נסיעה נוחה ובטוחה יותר.

המחירים

מחירי אופניים חשמליים מתקפלים משתנים בהתאם לדגם ולחברה. חילקנו אותם ל-3 קטגוריות כלליות כדי לנסות ולפשט את העניין ולהסביר על מה בעצם אתם משלמים.

הפשוטים ביותר  – החל מ-3900 ש"ח

אופניים מתקפלים פשוטים עם סוללה 24v יכולים לעלות החל מ-3,900 שקלים. מחירי אופניים מתקפלים טובים ופשוטים בעלי סוללה 36V מתחילים מ-4,500.

איכותיים – החל מ-5000 ש"ח

מחירי אופניים מתקפלים שנחשבים לאופניים באיכות גבוהה יותר ומצוידים בבולם זעזועים אחורי, מתחילים בדרך ב 5,000-5,500 שקלים.

משוכללים –  החל מ-6500 ש"ח

רמה אחרת של מחירים, 6,500-7,000 שקלים, שייכת לאופניים מתקפלים משוכללים בעלי כיסא נוח במיוחד וגם מצוידים במגוון שכלולים כמו 6 הילוכים דיגיטליים, כיסא-נוחות רחב, מונה מהירות ומרחק ומנוע עצמתי במיוחד. זהו המחיר גם עבור דגמי אופניים מתקפלים קלים במיוחד.

פוסט זה פורסם בקטגוריה אופניים חשמליים. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים